Naujienos

Gabumų ugdymo akademijos ,,Smalsutis“ mokinių konferencija

2 metai 6 mėnesiai ago

Kretingos rajono Kurmaičių pradinėje mokykloje vyko gabumų ugdymo akademijos ,,Smalsutis“ konferencija. Konferencijos metu 3-4 klasių mokiniai pristatė parengtas knygeles „Vaistingieji augalai“. 2 klasės mokiniai papasakojo, kaip pasigaminti savadarbį plastiliną ir pristatė iš jo nulipdytas daržoves. Konferencijoje buvo pristatytos 25 knygelės apie vaistinguosius augalus ir 17 darbų iš savadarbio plastilino.

Mokykloje veikia mokinių knygelių „Vaistingieji augalai“ paroda.

Smalsučio 3-4 kl. matematikos konferencija

2 metai 11 mėnesių ago
Gegužės 8 d. vyko paskutinė šių mokslo metų gabumų ugdymo akademijos "Smalsutis" 3-4 klasių mokinių matematikos konferencija.
Konferencijoje mokiniai pristatė savo atliktus darbus, kuriuose pateikė skaičiavimus, kaip rasti vidurkį.
Mokiniai turėjo suskaičiuoti savo klasės ūgio vidurkį.Darbus mokiniai pateikė powerpoint, glogster ir pooplet programų pagalba. Iš viso buvo pateikti 23 darbai.
Konferencijoje dalyvavę mokiniai buvo apdovanoti padėkos raštais ir saldžiais prizais.

Antrų klasių matematikos smalsučio konferencija

2 metai 11 mėnesių ago
Š. m. gegužės 9 dieną vyko GUA "Smalsutis" antrų klasių mokinių matematikos konferencija. Šį kartą reikėjo pasidomėti įžymiais Lietuvos matematikais ir pristatyti plakatą.
Buvo pateikti 32 plakatai. Aktyviausiai dalyvavo 2c klasės mokiniai. Puikūs darbai Nojaus, Elzės, Esijos, Ugnės, Elenos, Rimgailės, Ditės, Dovydo, Skaistės, Dovilės, Emilijaus, Ąžuolio.
2a - Mindaugo, Gabrieliaus.
2b - Miglės, Patricijos, Gustės, Rusnės.
2d - Oresto,Ryčio.

KONFERENCIJA „BANDYMAS“

2 metai 11 mėnesių ago

„Smalsučių“ akademijos dalyviai – Kurmaičių pradinės mokyklos 2 klasės mokiniai – pasaulio pažinimo konferencijos „Bandymas“ dalyviams pristatė ne tik eksperimentų su vandeniu pateiktis, bet ir praktiškai parodė, kaip tai galima padaryti. Visiems buvo labai įdomu stebėti, kaip šiltas vanduo gali pripūsti balioną, kaip inde su vandeniu paguldytas popierinis laivelis gali „atsistoti“ ir pradėti plaukioti ir kt.

Puslapiai