Apie mus

"Smalsutis" veikla

2009 m. rugsėjo mėnesį pradėtas įgyvendinti Šalies gabių ir talentingų vaikų ugdymo projektas - Respublikinė pradinių klasių mokinių gabumų ugdymo akademija ,,Smalsutis''. Gabumų ugdymo akademija šiais mokslo metais tęsia projektinę veiklą ugdant gabius ir itin gabius vaikus matematikos, lietuvių kalbos ir pasaulio pažinimo srityse.

Šiais mokslo metais mokytojai daugiau bendraus virtualioje aplinkoje, dalinsis užduotimis, patirtimi vertinant mokinių darbus, skatinant vaikų dalyvavimą projekte. Projektą įkūrė Kauno ,,Varpelio'' pradinės mokykla.

Gabumų ugdymo akademijos tikslas

Gabumų ugdymo akademijos tikslas - suburti iniciatyvius mokytojus, kurie nori ugdyti vaikų gabumus, rengti jiems programas, užduotis, dalintis savo patirtimi, siekti, kad kiekvienas mokinys turėtų galimybę tobulinti savo gabumus trijose akademinėse srityse: lietuvių kalbos, matematikos ir pasaulio pažinimo.

Šios internetinės svetainės tikslas - talpinti užduotis, skirtas gabiems vaikams ugdyti, kad jomis galėtų naudotis ir kitų mokyklų mokytojai, kartu pasidžiaugti vaikų pasiekimais.

Mokiniai kruopščiai, kūrybiškai dirba du mėnesius, o po to jų darbus taiso ir įvertina mokytojai. Internetinėje svetainėje vaikai galės rasti ne tik savo vardą ir pavardę, bet ir matyti geriausiai pavykusius darbelius.